5 канал

Аваков і Луценко повідомили деталі резонансного злочину на Львівщині

Мова йде про замах на львівського бізнесмена Богдана Копитка, який був здійснений 29 серпня і внаслідок якого загинули троє охоронців

Про це на спільній прес-конференції сьогодні, 28 вересня, розповіли Генпрокурор Юрій Луценко, голова МВС Арсен Аваков і заступник керівника Нацполіції Вадим Троян.

"Резонансний злочин, який мав місце у Львівській області. Ввечері затримали замовника, і зараз він направлений до Львова для слідчих дій. Організатор і всі члени цієї організованої злочинної групи і сам замовник затримані у порядку статті 208 КК. Усім оголошена підозра. За два місяці до злочину вони вже планували, домовлялися, де і як будуть скоювати злочин", - повідомив Троян.

"Ми провели близько 80 експерти, допитано близько 100 свідків, і це дало змогу вийти на цю банду. Під час обшуків вилучили зброю, а саме кулемет з якого були постріли. Вилучили гранати і міни", - додав він.

Під час брифінгу повідомили, що один з чотирьох затриманих – громадянин Російської Федерації, який приїхав до України і останні два роки займається такою "діяльністю". Ця людина проходила службу у РФ після цього була завербована і працювала у фашистських організаціях. Потім у 2014 році, коли у нас почалися події, він був засланий на українську територію.

Попередній матеріал
Президент Порошенко та міністр торгівлі США обговорили інвестиції в Україну
Наступний матеріал
Порошенко утворив Мар'їнську районну військово-цивільну адміністрацію

Експерт: Злочинність – це проблема не лише поліції

Мотивація поліцейських та "закон Савченко": Деканоідзе назвала причини зростання злочинності