'Залізний трон Сходу' 5 канал

Аукціон "Залізний трон Сходу": стало відомо власника

Волонтери виставили на аукціон “Залізний трон Сходу”, виготовлений учасниками АТО біля Донецького аеропорту з уламків снарядів та військової техніки

20 листопада опівночі завершився благодійний аукціон з продажу "Залізного трону Сходу". Нагадаємо, створений він з "уламків війни" запорізькими волонтерами та бійцями, та виставлений на продаж із 14 листопада. Кошти, виручені від продажу трону, підуть на допомогу українській армії. Про це в ефірі "5-го каналу" розказав громадський активіст, співорганізатор акції "Залізний трон Сходу" Тарас Білка.

"Прикро, тому що отримав я десь близько 30 дзвінків з різними пропозиціями і більшість найкращих пропозицій була не від українців – були дзвінки з Чехії, були дзвінки з Польщі. Жоден народний депутат не зацікавився цим аукціоном і коли нам запропонували суму в 6 тисяч доларів – це була пропозиція від представників польської діаспори з Польщі, нам стало трішки прикро, тому що, нам здається, що цей трон він несе дуже великий символізм і треба було насправді, щоб він залишився в Україні як згадка і нагадування тим людям, які забули трішки, що в нас триває війна досі".

'Залізний трон Сходу'5 канал

'Залізний трон Сходу'5 канал

"І вчора ми були дуже приємно здивовані – людина із Запоріжжя, бізнесмен, попросив він поки що не розголошувати його ім’я і прізвище, він надав еквівалент, тобто у гривнях це 150 тисяч гривень, там ненабагато більше, але еквівалент, який допоможе придбати нам і передати хлопцям на передову автомобіль і два тепловізори. Аукціон закінчився, і ми знаємо, що його придбав бізнесмен із Запоріжжя, трон залишиться тут (в Україні – 5.ua)", – зазначив він.

Дивіться також: Житомирські бабусі-волонтерки оголосили про збір старих джинсів для потреб АТО.

Попередній матеріал
Анонс прямих трансляцій на 5.ua: документальний фільм "Зима у вогні"
Наступний матеріал
Гройсман розповів про плани співпраці між Україною та Хорватією

У Запоріжжі виставили на аукціон залізний трон із сотень уламків зброї та боєприпасів з зони АТО

Медійники влаштували благодійний ярмарок-аукціон

Раритетні збірки Шекспіра виставили на аукціон Christie's

Пам'ятник Кірову на Запоріжжі продали через інтернет-аукціон