Аудіогіди замість звичайних екскурсоводів на вінницькій ставці Гітлера [відео]

  Аудіогіди замість звичайних екскурсоводів. Таке нововедення запровадили на вінницькій ставці Гітлера. Спецпристрої - нагадують великі мобільні телефони, в яких записані тексти розповідей. За певну суму кожен охочий може вибрати мову, тривалість та маршрут подорожі унікальним музейним комплексом.

  Інна Кашпрук - двічі гуляла ставкою Гітлера з екскурсоводами, приводила сюди друзів із інших міст. Але дізнавшися, що тепер екскурсії ведуть аудіогіди - прийшла знову.

  Інна Кашпрук, жителька с. Стрижавка: "Почула що є така штука, як ауді гід і мені дуже стало цікаво, я вирішила приїхати сюди і спробувати що це за аудіо гід. Досить зручна штука".

  Упровадженню таких технічних засобів посприяв наплив іноземних туристів під час Євро- 2012 . Місцеві гіди не встигали проводити екскурсії тож допомогла техніка. Замовляли пристрої - у Севастополі, а тексти готували місцеві фахівці.

  Дмитро Корчак, науковий співробітник Вінницького філіалу ОКМ історико – меморіального комплексу жертв Голодомору: "Матеріал передавали наші історики, перевіряли його, а вже їхні люди, професійні диктори начитували цей матеріал. Тобто ця інформація яка подається – це основна інформація архівних матеріалів".

  Говорять аудіо-гіди 4-ма мовами: українською, російською, німецькою та англійською. Вартість екскурсії від вибору мови та довжини машруту не залежить - за усе 50 грн. Відвідувачі новинкою задоволені.

  Відівідувачка: "Очень удобная информация, тоесть ты не отвлекаешся, а смотришь туда куда тебе интересно а звук идёт очень четкий".

  Відвідувач: "Новинка прекрасна тому, що тут велика площа і з екскурсоводом складно, а тут все написано, розказується, можна підійти від стенду до стенду і послухати".

  Окрім екскурсії гостям ставки пропонують чай зі старовинного самовара та катання на авто часів Другої світової.

  Аудіогіди з екскурсоводами не конкурують. Працівники комплексу кажуть, більшість екскурсій все–таки замовляють у них. Адже вартість однакова і люди хочуть живого спілкування.

  Олена Бучацька, Олександр Семенов, Вінниця, "5 канал".

  Попередній матеріал
  У Португалії страйкують лікарі
  Наступний матеріал
  Жіночий марш у Кабулі
  Теги: