АПВА Facebook/АПВА

Асоціація підприємств ветеранів АТО: чим займаються демобілізовані бійці

"Ти повертаєшся і почуваєшся не у своїй тарілці. Коли накриває, треба робити те, до чого лежить серце", – стверджує ветеран АТО і один із засновників асоціації

Леонід Остальцев, ветеран АТО, який воював у складі 30-ї окремої механізованої бригади ЗС України, а потім заснував піцерію Pizza Veterano, в ефірі "5 каналу" поділився секретами успішного бізнесу та розказав, для чого створювалася та що пропонує АПВА (Асоціація підприємств ветеранів АТО).

"Відсутність реалізації тебе тут в мирному житті, це завжди мінус один активний громадянин у суспільстві, а у нас цих активних громадян не так вже й багато. Тому нам необхідно допомагати, плекати, підтримувати всіляко, заохочувати починання, які роблять ветерани. Тому що ветеранам треба дати можливість заробляти повноцінно, дати можливість адаптуватися і соціалізуватися тут в суспільстві мирному. Це як інвестиція в майбутнє", – стверджує Леонід Остальцев.

Зазначимо, Асоціація підприємств ветеранів АТО знімає серію відеороликів про бійців, які після повернення із зони бойових дій відкрили свою справу.

"Асоціація створювалася за ініціативою одного з хлопців, нас насправді дуже багато – є і ветерани, і не ветерани, – є такий "Трусєлямбовий магнат" ми його називаємо, Саша Матяш, який робить нижню білизну чоловічу дуже класну, він зібрав нас усіх разом. Одні хлопці писали нам сценарій, Діма режисер робив ролики і ми вирішили це зробити все в такому більш смішному форматі для того, щоб залучати ветеранів, щоб вони створювали щось своє", – розповів ветеран АТО.

 

Попередній матеріал
Урочисті заходи з нагоди Дня захисника України – завершено
Наступний матеріал
Яценюк на допиті в ГПУ розповів, коли Янукович домовився з Путіним про силовий розгін Майдану

"Pizza Veterano": бійці АТО відкрили піцерію у Києві

Ветеран АТО Вадим Свириденко – про участь у Марафоні морської піхоти США

Демобілізовані бійці із Черкас самі влаштовують своє життя

Демобілізовані бійці АТО започаткували "уроки патріотизму" у школах Черкас