"Артек" і "Молода гвардія" вже готові прийняти дітей

  Вже сьогодні мають надійти кошти для таборів «Артек» і «Молода гвардія». Обидва дитячі центри готові прийняти дітей. Зміна в Артеку розпочнеться 23 лютого, у Молодій Гвардії – 1 березня. Про це повідомив профільний міністр Юрій Павленко.

  Тим часом досі чекає президентського підпису - закон про порятунок "Артеку" і "Молодої Гвардії". Сьогодні спливає останній, 10й день, коли глава держави може поставити свій автограф. Новий закон передбачає додаткове фінансування таборів. А також заборону відчужувати їхню землю, вартість якої, за приблизними підрахунками, складає мільярд доларів США. Крім цього, змінюється і керівництво - раніше центрами опікувалося Державне управління справами Президента. Але, згідно з новим законом, таборами керуватимуть із Кабміну.

  Юрій Павленко, міністр сім`ї, молоді та спорту: "Я звернувся до Президента з проханням підписати ухвалені ВР закони. які регламентують і додаткове виділення коштів на закупівлю путівок. а також визначають систему і нові моржливості для розвитку Молодої Гвардії і Артеку. Крім того, захищають ці табори від будь-яких засягань".

  Попередній матеріал
  У Барселоні розпочався конгрес працівників мобільної індустрії
  Наступний матеріал
  В Україні можуть зрости штрафи для самогонників і повій
  Теги:
  Loading...