5.ua

Армія і Самооборона посилили охорону Каховської ГЕС

  Додаткові заходи безпеки запровадили на режимних об'єктах в усій країні у зв'язку з російською агресією. Каховську гідроелектростанцію та водосховище, що входить до її складу, нині охороняють озброєні українські військові.


  Серед головних завдань гідровузла – забезпечувати електроенергією та водопостачанням Кримський півострів. Нині ГЕС працює у штатному режимі. Поруч із озброєними армійцями, в охороні беруть участь і члени місцевої Самооборони.

  Начальник Херсонського гарнізону, полковник Сергій Кока доповів: Каховська ГЕС входить до складу особливих державних стратегічних об’єктів, тому на охороні і обороні даного об’єкта знаходяться підрозділи Міністерства оборони, внутрішніх справ, відомчої охорони і надійно забезпечують його працездатність і охорону. А мер м. Нова Каховка Володимир Коваленко відзначив: порядок на трьох основних об’єктах області – Каховська ГЕС, Херсонські електромережі і Північно-Кримський канал – це і є гарантом та яскравим проявом того, що на Херсонщині все в порядку.
  Попередній матеріал
  Утікачі з окупованого Криму проведуть з’їзд і створять координаційний центр
  Наступний матеріал
  У Харкові суд відпустив чотирьох сепаратистів під заставу від Царьова