Архієпископ Климент оголосив голодування
Архієпископ Климент оголосив голодування "5 канал" / Леся Головата

Архієпископ Климент під Кабміном оголосив безстрокове голодування

Читайте по-русски
"З Києва мене вивезуть або в труні, або з постановою я поїду в Крим", – заявив священник

Безстрокове голодування під Кабінетом Міністрів у вівторок, 10 грудня, оголосив архієпископ Сімферопольський та Кримський ПЦУ Климент (Кущ). Про це повідомляє кореспондентка "5 каналу" Леся Головата.

Архієпископ вимагає, щоб уряд ухвалив постанову про захист релігійних свобод вірян Православної  церкви України, які мешкають у тимчасово окупованому Криму. Зокрема, аби Україна передала в користування громаді Кафедральний собор святих Володимира і Ольги у Сімферополі.

До будівлі Кабміну священник вийшов із плакатом "Забезпечте права релігійної свободи українців у Криму".

"Я приїхав до Києва, мені вже нічого втрачати. Я офіційно заявляю: відсьогодні я починаю безстрокове голодування. Доти, поки Кабінет Міністрів України не вирішить питання захисту релігійних свобод на території Криму, забезпечення безпеки духовенству кримської єпархії ПЦУ. Поки Кабінет Міністрів своїми рішеннями не забезпечить збереження церковного майна, а це не тільки приміщення, а й ікони, які можна віднести сьогодні до сучасного сакрального мистецтва. Це історичні речі, які мають національно-культурну цінність", – цитує владику "Крим.Реалії".

За його словами, він припинить голодування тільки після "виконання низки конкретних дій із боку української влади".

"Вимога: зустріч із прем'єр-міністром України, визначення терміну, коли питання, які протягом 5 років ставилися перед Кабінетом Міністрів, будуть вирішені. До цього я не припиню голодування. Якщо вони зроблять це протягом тижня – добре. Якщо ні, то з Києва мене вивезуть або в труні, або з постановою я поїду в Крим", – резюмував він.

Нагадаємо, у Криму пограбували єдиний на півострові храм ПЦУ.

Попередній матеріал
"Ні миру, ні капітуляції" – Геращенко прокоментувала Нормандську зустріч
Наступний матеріал
У ФБР зробили заяви щодо того, чи втручалася Україна у вибори США 2016 року – подробиці
Loading...