Апеляційний суд залишив у силі вирок члену "Оплоту" Тагірову, але він може вийти на волю за "законом Савченко"

Тагірова засудили за участь у викраденні людини, погрозу вбивством та хуліганство під час Революції Гідності

Апеляційний суд столиці залишив у силі вирок члену харківського угруповання "Оплот" Азізу Тагірову. Його засудили на 4 роки тюрми за участь у викраденні людини, погрозу вбивством та хуліганство під час Революції Гідності в Києві 21 січня 2014 року. Як розповів "5 каналу" адвокат Павло Дикань, який представляв у цій справ інтереси одного з потерпілих – невдовзі засуджений може вийти на волю за так званим "законом Савченко".

"Фактично, це перша і єдина, мабуть, справа, яка закінчилася реальним позбавленням волі для винуватців злочинів, які були скоєні проти Євромайдану, на жаль, єдина. Ну і можу тут зауважити, що так званий "закон Савченко" на сьогодні дозволяє Тагірову вже через буквально кілька днів подавати на умовно-дострокове звільнення, так як він перебував весь час в умовах слідчого ізолятора і, відповідно, йому строк зараховується рік за два", – повідомив адвокат.

Нагадаємо, Тагіров оскаржив рішення суду на початку червня. Інші члени "Оплоту" або втекли, або отримали умовні терміни за те, що під час Євромайдану викрадали активістів, били їх і погрожували вбивством.

Попередній матеріал
Мусульмани відзначають завершення Рамадану
Наступний матеріал
Тіла дев’ятьох італійців, які загинули внаслідок теракту у Бангладеш, повернули на батьківщину

"Тітушка" харківського "Оплоту" намагається оскаржити вирок суду

У Запоріжжі засуджено терористку "Оплоту"

ЗСУ отримають танки "Оплот" з новою системою керування вогнем у 2016 році - Мельник

На Харківщині ув'язнили на 3,5 роки пропагандиста "Оплоту"