Апеляційний суд Кримської автономії залишив Гриценка за гратами

  За гратами Апеляційний суд Кримської автономії залишив Анатолія Гриценка. Він відхилив скаргу щодо зміни запобіжного заходу на підписку про невиїзд чи звільнення під заставу, залишив у силі рішення суду першої інстанції. З подробицями Юлія Крючкова

  Рішення остаточне і оскарженню не підлягає. Суд залишив обвинуваченого під вартою. Самого Анатолія Гриценка в залі суду не було - хворе серце, кажуть адвокати, і він потребує постійного нагляду лікарів. Тому захист наполягав замінити утримання під вартою на підписку про невиїзд, або відпустити затриманого під заставу. Окрім того, на думку юристів, суд не взяв до уваги інвалідність дружини та сина Анатолія Гриценка, його неповнолітню доньку та хвору матір.

  Тим часом, обвинувачення запевняє, Гриценко, навіть у СІЗО не хоче співпрацювати зі слідством і вже двічі відмовлявся свідчити. Крім того, правоохоронці побоюються, що колишній спікер може втекти. Адже має три паспорти, серед яких дипломатичний, та нерухомість за межами України.

  Іван Мельник, прокурор відділу прокуратури АРК: "То, что находясь на свободе, Гриценко может скрыться от следствия и суда…. То, что такие намерения у него были подтверждается рапортами".

  Нагадаємо прокуратура Криму порушила проти Анатолія Гриценка дві кримінальні справи. Йому закидають відчуження майже 5 тисяч гектарів землі у військового радгоспу «Азовський» та передачу в аренду за низькою ставкою корпусу ялтинського санаторію «Росія». За оцінками прокуратури махінації із землею та зловживання службовим становищем Анатолієм Гриценком завдали загальних збитків державі на суму у понад 20 мільйонів гривень. 

  Юлія Крючкова, Ігор Романенков, Крим, "5 канал". 

  Попередній матеріал
  США: Конгресмен поплатився посадою за інтрижку у соціальній мережі
  Наступний матеріал
  Запорізький апеляційний суд і надалі залишив "тризубівця" Загребельного за гратами
  Теги: