Запорізький апеляційний суд і надалі залишив "тризубівця" Загребельного за гратами

  За ґратами Запорізький апеляційний суд залишив "тризубівця" Ігоря Загребельного. Його затримали у справі про пошкодженння монумента Сталіну. Слідство з`ясувало, що до цієї справи полтавський студент-історик не причетний.
  Утім, запідозрило Загребельного у причетності до з підпалу Комунарського райкому КПУ у Запоріжжі два роки тому. Справу судді розглядали за відсутності обвинувачуваного. Захист представив  численні грамоти, позитивні характеристики хлопця та клопотання про взяття його на поруки. Однак суд цього не врахував. 

  Суддя читає: "Колегія суддів, керуючись статтями 365, 366, 382 Кримінально-процесуального кодексу, ухвалила: апеляцію адвоката Бородіної в інтересах обвинуваченого Загребельного залишити без задоволення. Та обрана міра запобіжного заходу у вигляді взяття під варту – залишити без змін".

  Ольга Бородіна, адвокат: "Вообще-то результат прогнозируемый. Но я очень рассчитывала на то, что наша апелляция будет удовлетворена. К сожалению, закон уголовно-процессуальный написан так, что у нас на свободе могут оказаться и бандиты, и даже убийцы. Ну неоднозначно он написан. И поэтому суд сегодня принял именно такое решение".

  Попередній матеріал
  Апеляційний суд Кримської автономії залишив Гриценка за гратами
  Наступний матеріал
  У Ліверпулі випробували новий препарат із видалення пухлин мозку
  Теги: