strana.in.ua

"П'ятирічка за рік": НАБУ звітує про перші результати роботи

За 4 місяці розслідувань вдалося викрити на отриманні неправомірної вигоди 6 суддів

Національне антикорупційне бюро за час своєї роботи відкрило близько 120 кримінальних проваджень, 9 справ щодо 12 фігурантів передало до суду і вручило 25 повідомлень про підозру.

За даними станом на 1 квітня, понад 220 мільйонів гривень коштів було арештовано Про це йдеться у звіті НАБУ за рік, приуроченому до річниці створення бюро (16 квітня).

Лише за 4 місяці розслідувань вдалося викрити на отриманні неправомірної вигоди 6 суддів, кількох працівників державних структур та вперше в історії незалежної України порушити кримінальне провадження за статтею щодо втручання у діяльність державного діяча (ст. 344 Кримінального кодексу України).

"За перші 8 місяців з моменту створення НАБУ ми досягли того, що аналогічні органи в інших країнах встигали зробити за 3-5 років: команду сформовано більш ніж на 60%, проведено навчання детективів і аналітиків, сформовано оперативно-технічне управління та Управління спеціальних операцій, отримано доступ до понад 100 відкритих та закритих баз даних", – йдеться в повідомленні.

Окрім центрального управління Бюро, створили та формують перші два територіальні управління – Львівське та Одеське. 

Звіт роботи НАБУ за рікНАБУ

Звіт роботи НАБУ за рікНАБУ

Нагадаємо, детективи НАБУ зможуть вести прослуховування тільки з дозволу СБУ.

Попередній матеріал
Суд оголосив дату винесення вироку російським ГРУшникам
Наступний матеріал
Віра Савченко: Кремль не сліпий і не глухий – світ уже висловив свою позицію
Теги:
Loading...