"Amnesty Іnternational" закликала до боротьби зі злочинністю у лавах міліції

  Українська влада має негайно вжити заходів проти злочинності у лавах міліції. Про це заявили дослідники міжнародної правозахисної організації "Amnesty Іnternational".

  У своєму щорічному звіті вони навели випадки жорстокого поводження, катування та приниження людей правоохоронцями. За їхніми даними, від дій міліціонерів постраждали майже 800 тисяч людей лише за 2010 рік. Один показових прикладів, на думку "Amnesty Іnternational", смерть студента Ігоря Індила. У травні 2010 року хлопця доставили до чергової частини Шевченківського райуправління міліції у столиці, нібито за хуліганство. А вже вранці наступного дня батькам хлопця повідомили, що він мертвий. Факт жорстокого поводження з Ігорем зафіксували камери спостереження. Але правоохоронці своєї провини не визнають.

  Людмила Індило, мати Ігоря Індила: "Прослухавши все, ми вчергове переконалися, що наш син - йому були нанесені ці смертельні травми саме там. Дійсно, він заходив нормально, навіть координація рухів не порушена, а вже в камеру його затягнули".

  Хеза Макгілл, дослідник "Amnesty Іnternational" по Україні: "В случае смерти задерженного премия доказательства лежит на государстве. Оно должно доказать свою непричастность. В отсутствии подобного доказательства, даже если точная причина смерти и ее виновники не будут установлены, государство должно возмещать страдания родственников".

  Попередній матеріал
  У Таїланді пройшли традиційні перегони буйволів
  Наступний матеріал
  Ізраїль звільнить одного свого солдата за тисячу палестинців
  Теги: