Аміна Окуєва: Чеченці, які воюють за Україну, завжди готові допомогти силою своєї зброї

Доброволець Аміна Окуєва про День незалежності Ічкерії та участь чеченців у війні з Росією на боці України

"Ми відчуваємо підтримку зі сторони українців, і це дуже помітно. Ніяких акцій ми не проводимо в цьому році у зв'язку з цією датою. Ми просто хочемо донести правду про те, що відбувалося і провести паралелі між тим, як можуть розвиватися події в Україні, та як вони розвивалися у нас". Про це у програмі "Інформаційний ранок" повідомила прес-офіцер полку спеціального призначення "Київ" Аміна Окуєва.

"Сьогодні всі погляди вільних людей, і в тому числі у першу чергу чеченців, звернені на Україну, яка піддалася зараз підлому нападу і тепер уже нашого спільного ворога", – додала Окуєва.

"Україна гідно прийняла цей виклик у битві з агресором. Ми всі сподіваємося, що вже дуже скоро Україна, на боці якої підтримка всього цивілізованого світу, переможе. Ми дуже сподіваємося, що мудрому українському народу вистачить терпіння і сил, щоб пройти цей шлях, побороти свою власну свободу, і тим самим дати шанс всім іншим, хто страждає від російської агресії. Ми ж чеченці борючись за Україну, завжди готові допомогти як силою своєї зброї на фронті, так і порадами у знанні нашого спільного ворога. Головна наша порада для українців – це не розділятися і не сваритися між собою. Ворог тільки цього і чекає", – заявила Аміна Окуєва. 

Попередній матеріал
Блокування злітної смуги та збій системи British Airways: у Лондоні затримані рейси у трьох аеропортах
Наступний матеріал
Львів накрило "димовою завісою", мешканці потерпають від різкого запаху

Російські спецслужби активно вербують чеченців для бойових дій в Україні - ЗМІ

Кадиров: чеченці в Україні знаходяться у власних справах