Фото trust.ua

Кадиров: чеченці в Україні знаходяться у власних справах

  Голова Чечні Рамзан Кадиров заперечує, що в Україні воюють чеченські підрозділи.


  "Я офіційно заявляю, що це не відповідає дійсності. Ніякі "чеченські військовослужбовці" і, тим більше, "військові колони Чечні" в конфлікті не беруть участі. Чечня є одним із суб'єктів РФ і, згідно з конституцією, не має збройних сил", - написав Кадиров на своїй сторінці в Instagram.

  "Чечня є одним із суб'єктів РФ і у відповідність з Конституцією РФ не має збройних сил. Якщо ж у зоні конфлікту хтось бачив чеченця, то це його особиста справа. Чеченців три мільйони і дві третини з них проживає за межами Чеченської Республіки, в т.ч. на Заході. Ми не можемо і не повинні знати, хто з них куди їде, як не знали в Києві, хто з українців їхав воював в Грозному", - запевняє глава Чечні.

  "Якщо ж влада України дуже хоче бачити в Донецьку "чеченські підрозділи", навіщо їхати в Донецьк, коли є хороша дорога в Київ?", - додав Кадиров.

  Нагадаємо, напередодні американський телеканал CNN опублікував відео, на якому бойовики в Донецьку зізнаються, що вони "кадировці" і прибули з Чечні "захищати інтереси Росії". Тоді ж російський опозиціонер Борис Нємцов заявив, що чеченці в Україні діють з відома і за наказом Кадирова, а значить і Путіна.

  Попередній матеріал
  Суд покарав двох правоохоронців за знущання над козаком Гаврилюком
  Наступний матеріал
  У Донецьку сепаратисти звільнили католицького священика
  Теги: