КСУ_пікет 5.ua

Активісти пікетують будівлю КСУ: прагнуть не допустити скасування закону про люстрацію

У засіданні беруть участь шість суддів, що "мають конфлікт інтересів у справі"

Конституційний суд у закритому режимі продовжує розглядати справу щодо конституційності закону "Про очищення влади". Перед початком засідання під будівлею суду відбулася акція, учасники якої упевнені, що шестеро суддів мають конфлікт інтересів у справі про люстрацію. Про це повідомляє "5 канал".

Як стало відомо, саме ці шість суддів у 2010 році ухвалили рішення про зміну Основного закону, тим самим розширивши повноваження президента Януковича. Відповідно, за рішенням Верховної Ради від 2014 року ці судді мали бути звільнені.

"Ті самі судді, які привели Януковича і його банду до влади у 2010 році, сьогодні мають вирішувати долю люстраційного закону, який має цим людям Януковича заборонити доступ до влади. Фактично ми маємо конфлікт інтересів, і ми маємо ситуацію, коли судді, які одного разу спричинили до Євромайдану, війни, узурпації влади, сьогодні приймають доленосне для України рішення", – зазначила голова ради "Громадського люстраційного комітету" Олександра Дрік. 

Нагадаємо, 27 жовтня директор Департаменту з питань люстрації Міністерства юстиції Тетяна Козаченко заявила: "Є величезний ризик, що Конституційний Суд скасує закон про люстрацію".

Попередній матеріал
Головному патрульному Івано-Франківщини повідомили про підозру через побиття бійця АТО
Наступний матеріал
Обшуки в помешканні заступниці Гонтаревої: в НБУ повідомили деталі

Козаченко: Є величезний ризик, що Конституційний Суд скасує закон про люстрацію

Прес-конференція: "Результати люстрації за 2 роки" - завершено

Державна фіскальна служба найбільше опирається люстрації – Козаченко

Є рішення щодо люстрації, які я хотів би переглянути - Грицак