Акція "Велодень" у Києві зібрала 2000 учасників (репортаж)

  Два колеса, кермо і хороший настрій. Велосипедисти у десяти містах України зібралися на акцію "Велодень". Вона відбувається третій рік поспіль і щоразу збирає все більше учасників. У столиці, попри дощ, до велопробігу долучилося близько двох тисяч людей. Вони проїхали головними вулицями Києва, щоб продемонструвати - наскільки зручний транспорт велосипед.

  Над перетворенням двоколісного друга на справжнього монстра доріг Андрій Любарець працює понад 5 років. А кошти, які витратив на цю справу, рахує тисячами доларів. Каже, нині його дітище завважки близько сорока кілограмів, а за розмірами більше за деякі мотоцикли.

  Спеціальним візком облаштував свій транспорт велосипедист Сергій. У ній любить кататися його донька Єлизавета. Сам же гордий батько незвичний причіп називає просто - каретою.

  На акцію "Велодень" у столиці зібралося близько двох тисяч велосипедистів. Під супровід сирен ДАІшників велобайкери проїхали колоною головними вулицями. Усе заради того, щоб показати, який зручний цей транспорт - велосипед. Дощ, що не на жарт полив під час "покатульок", людей на двох колесах не налякав.

  Укотре нагадати владі про невиконані обіцянки, - такою є іще одна мета цьогорічного Велодня. Адже ані доріжок, ані стоянок для двоколісного транспорту, столичні велосипедисти так і не не дочекалися.

  Велодень цьогоріч відбувається уже втретє. За словами самих велосипедистів, акція збирає все більше прихильників екологічного транспорту. До того ж, не лише в столиці, а й по всій Україні. Так цього разу люди на двох колесах проїхали вулицями десяти найбільших українських міст.

  Олена Угрин, Рустам Ходжиєв, 5 канал

  ***

  ЗАВАНТАЖИТИ ВІДЕОСЮЖЕТ (8.95Мб)

  Попередній матеріал
  Солдат розстріляв п`ятьох товаришів по службі
  Наступний матеріал
  Стрілянина на шкільному випускному в Аризоні - є загиблі
  Теги:
  Loading...