Фото Юрія Бірюкова

"Акація", "Гвоздика", "Ураган": яку техніку стягнули проросійські окупанти на Донбас

Військові експерти групи "Інформаційний спротив" розповідають про щонайменше 20 одиниць бронетанкової техніки та 15 – артилерії

На тимчасово непідконтрольній Україні території бойовики облаштували перевалочну базу для бронетанкового та артилерійського озброєння. Зокрема, там побачили важкі гаубиці 122 та 152 мм типу "Гвоздика", "Акація" та РСЗВ "Ураган". Про це повідомив керівник групи "ІС" Дмитро Тимчук на сторінці у Facebook.

"У Луганській області в районі на південь від н.п.Хрустальний (кол. Красний Луч) бойовики облаштували перевалочну базу для бронетанкового та артилерійського озброєння. Одразу на декількох майданчиках і стоянках сконцентровано не менше 20 одиниць бронетанкової техніки (з них як мінімум 12 танків), до 15 од. буксируваної артилерії (здебільшого 122-мм гармати-гаубиці типу Д-30) і не менше 10 одиниць САУ - здебільшого 122-мм типу 2С1 "Гвоздика", також не менше чотирьох одиниць 152-мм типу 2С3 "Акація", а також 8 од. РСЗВ (з них дві – "Ураган")", - йдеться в повідомленні.

Також в "ІС" відзначили, що у районі Алмазної (Луганщина), розташовані радіолокаційний комплекс розвідки та контролю стрільби "Зоопарк-1" ЗС РФ та роботу декількох маневрених груп радіоелектронної розвідки ЗС РФ у районі на південь від Горлівки та в районі н.п. Ірміно.

Нагадаємо, у серпні волонтери InformNapalm ідентифікували 44 зразки зброї РФ на Донбасі.

Дивіться також фотогалерею за темою:

Радіолокаційна станція МР-18: українська розробка ладна бачити літаки з технологією "Стелс" – фото

РЛС МР-18
/
РЛС МР-18
РЛС МР-18
/
РЛС МР-18
РЛС МР-18
/
РЛС МР-18
РЛС МР-18
/
РЛС МР-18
РЛС МР-18
/
РЛС МР-18
РЛС МР-18
/
РЛС МР-18
РЛС МР-18
/
РЛС МР-18
РЛС МР-18
/
РЛС МР-18
РЛС МР-18
/
РЛС МР-18

Попередній матеріал
Грібаускайте: "Захід-2017" свідчить про нездатність Кремля припинити свою ненависть до Заходу
Наступний матеріал
СБУ викрила інтернет-провайдерів на транзиті трафіку до ОРДЛО та окупованого Криму
Loading...