'Агенти змін' 5 канал

"Агенти змін": як звичайні школярі оновлюють Україну

Тренери МАН та громадських організацій вчили юних українців брати активну участь у житті суспільства

У Малій академії наук (МАН) юних активістів залучили до конкурсу громадських ініціатив. Так, 24 учні шкіл зі всієї України вигадали, розробили та втілили проекти, які мають поліпшити життя простих українців.

Зокрема, школярі ремонтували парки у місті Костянтинівка на Донеччині, влаштовували гуртки та навчання для своїх однолітків та навіть добилися того, що у столичній школі відкрили клас інклюзивної освіти.

Тренери Малої академії наук та громадських організацій, які підтримували проект, назвали конкурс "Агенти змін". Його мета – спонукати юних українців брати активну участь у житті суспільства.

Як стало відомо, під час реалізації проектів учнів вчили комунікувати з представниками місцевої влади та бізнесу, залучаючи їх до реалізації соціальних ініціатив.

"Мій проект називається "Update park". Це проект у моєму місті – Костянтинівці по відновленню трьох занедбаних парків. Ми їх відновлювали протягом місяця. Там були проведені ремонтні роботи. В одному з парків ми намалювали мурал, один з парків наразі функціонує. Там ми проводили кінопокази", – каже учасниця акції та школярка Софія Пилипенко.

"Коли вони прийшли, то були "табула раса" - взагалі не знали, як це робиться. На виході ми маємо готових активістів з реалізованими проектами, які вони вже у своїх громадах зробили. Це вже активісти і, сподіваємося, вони будуть ще активніші", – каже директор Малої Академії Наук Оксен Лісовий. 

Дивіться також: Знешкодити противника та приборкати вівчарку: як школярі проходять навчання на базі Нацгвардії

Попередній матеріал
Світовий Конґрес Українців підтримує номінацію Джемілєва на премію Сахарова
Наступний матеріал
Завтра в Україні прогнозують сильні дощі з мокрим снігом: поради для водіїв

Знешкодити противника та приборкати вівчарку: як школярі проходять навчання на базі Нацгвардії

Волонтери Червоного Хреста взялися допомагати прифронтовим школам