Аеропорт "Бориспіль" може припинити роботу (репортаж)

  Уже в суботу міжнародний аеропорт "Бориспіль" може припинити роботу, про це повідомляють у прес-службі летовища. Все через хмари вулканічного пилу, які нависли над Європою і паралізували повітряне сполучення багатьох країни. Вже сьогодні у столичному аеропорту скасували близько 50-ти рейсів. Понад 5 тисяч пасажирів були змушені міняти свої плани.

  Наталія Жижко, 5 канал: "Десятки рейсів скасовано, тисячі пасажирів змушені терміново міняти свої плани. Таким чином головний аеропорт України реагує на виверження вулкану в Ісландії".

  Черги щогодини збільшуються. Представники авіакомпаній оперативно відповідають на всі питання і роблять усе, що від них залежить.

  Вулкан у даолекій Ісландії  вже втрутився в плани п`яти тисяч пасажирів. У людей зриваються ділові зустрічі, романтичні вікенди. Багато хто не зможе вчасно вийти на роботу та навчання.

  Сьогодні ніхто не може відповісти на питання, коли Бориспіль знову запрацює у звичному режимі. В аеропорту відмовляються від будь-яких прогнозів. І нагадують - безпека пасажирів - понад усе.

  Уже завтра з дев`ятої ранку Бориспіль може призупинити свою роботу, повідомляє прес-служба аеропорту. Авіаційне сполучення в Європі може бути паралізоване до кінця тижня.

  Наталія Жижко, Олександр Зименко, 5 канал

  Попередній матеріал
  3 вибухи у столиці М`янми - 10 людей загинули
  Наступний матеріал
  У Польщі готуються до поховання подружжя Качинських
  Теги: