Адвокати родин Небесної Сотні сподіваються, що Горбатюка призначать на посаду заступника генпрокурора

Відповідне призначення дасть змогу начальнику Управління спеціальних розслідувань бути повноцінним процесуальним керівником у справах про розстріли активістів Майдану

Представники родин Небесної Сотні сподіваються, що начальника Управління спеціальних розслідувань ГПУ Сергія Горбатюка призначать на посаду заступника генпрокурора для того, щоб він міг бути повноцінним процесуальним керівником у справах щодо розстрілів активістів Майдану. Про це в ефірі "5 каналу" напередодні, 23 травня, повідомив адвокат родин Небесної сотні Віталій Титич.

"Ми очікуємо відповідного адміністративно-розпорядчого рішення Генерального прокурора, оскільки Горбатюк є очільником органу розслідування і в силу вимог закону не може керувати процесуальними керівниками. Якби він був призначений заступником Генерального прокурора, чого ми очікуємо, то він і посадою, під відповідальність якої заведено розслідування справ злочинів на Майдані організованим злочинним угрупуванням, створеним Януковичем, тоді йому можна було би передавати керівництво", – розповів Титич.

Нагадаємо, нещодавно Луценко провів нараду з адвокатами Небесної Сотні. Також він ліквідував управління, яке допитувало слідчих та оперативників, що ведуть справи Майдану.

Попередній матеріал
Медведєв – пенсіонерам у Криму: Грошей нема, тримайтесь тут
Наступний матеріал
Кива попросився рядовим у Нацгвардію: Іду знову захищати Батьківщину

Луценко попросив документально підкріпити заяви про перешкоджання слідству – адвокат родин Небесної Сотні

Луценко передав до військової прокуратури справи деяких посадовців часів Януковича

Луценко: Жодну кримінальну справу щодо нардепів або високопосадовців не завершено

Луценко поки не звільнятиме слідчий блок ГПУ - у них є 100 днів

Луценко відзвітував про перші зміни в ГПУ

5 канал - трансляція наживо