Адвокат: Справу Ґонґадзе навмисне затягують

  Справу Георгія Ґонґадзе - навмисне затягують. У цьому переконана адвокат удови журналіста - Валентина Теличенко. За її словами, влада лише імітує слідство.
  За останні два роки - повністю змінили склад слідчої групи. Потерпілим не дозволяють знайомитися з матеріалами справи. Натомість, людей, які гальмують розслідування, - ЗАОХОЧУЮТЬ. Зокрема, колишній генпрокурор Михайло Потебенько отримав нагороду від Президента. Саме у Потебенька свого часу Ґонґадзе марно просив захисту. А суддя Марія Прендюк - одержала значне підвищення у кар`єрі. Саме її рішення - дало змогу втекти з України - Олексію Пукачу - підозрюваному в організації убивства.

  Валентина Теліченко, адвокат Мирослави Ґонґадзе: "Сьогодні фактично з одного боку генерально прокуратура імітує слідство щодо замовників та організаторів злочину. З іншого боку вся держава до певної мірі намагається переконати світову спільноту в тому що виконавців покарано, це вже величезний здобуток, убивство Кеннеді також не розкрито, нічого відкрити в майбутньому більше не можливо".

  Нагадаємо, Георгій Ґонґадзе зник 8 років тому. В ніч із 16-го проти 17-го вересня, його вивезли за межі Києва, до Таращанського лісу. Міліція досі не виявила замовників злочину, за ґратами - лише виконавці. Пам`ять Георгія Ґонґадзе вшановуватимуть завтра на майдані Незалежності. О 19-й там проведуть вісім хвилин мовчання. Від квітня дво-тисячного року Ґонґадзе очолював інтернет-видання "Українська правда". Часопис різко критикував політику чинного тоді президента Леоніда Кучми. Три роки тому журналістові - посмертно дали звання Героя України.
  Попередній матеріал
  Вантажно-пасажирський пором потонув у Мармуровому морі
  Наступний матеріал
  США оговтуються від потужного буревію "Айк" (РОЗШИРЕНО)
  Теги:
  Loading...