5 канал

Адвокат Небесної Сотні: Ми зараз боремося, щоб Гаага розпочала повноцінне розслідування

Адвокатам Небесної Сотні вдалося переконати Міжнародний кримінальний суд в тому, що обставини справи Майдану свідчать про те, що могли бути вчинені найбільш небезпечні злочини

Сьогодні адвокати Небесної Сотні борються за те, що щоб Гаага розпочала повноцінне розслідування у справі Майдану. Про це на прес-конференції сказав один із адвокатів Небесної Сотні Маркіян Галабала.

"Ми зараз боремося, щоб Гаага розпочала повноцінне розслідування. Це є тактичною ціллю, спрямованою на роботу і нас адвокатів, і міжнародного фонду "Відродження", – зазначив він.

Водночас керівник програми "Права людини і верховенство права" міжнародного фонду "Відродження" Роман Романов додав: "Реальністю є те, що вдалося переконати Міжнародний кримінальний суд в тому, що обставини справи свідчать про те, що могли бути вчинені найбільш небезпечні злочини... Ми звичайно налаштовані на те, щоби продовжувати роботу для того, щоби максимально тісно співпрацювати в межах усіх можливих процедур з Міжнародним кримінальним судом – поки що на цій стадії з офісом прокурора Міжнародного кримінального суду".

Дивіться також: Слухання у справі розстрілів на Інститутській: захист оприлюднює нове переконливе відео злочинів "Беркуту" 

Попередній матеріал
Кабмін вніс у парламент зміни до "закону Савченко" – Аваков
Наступний матеріал
Чекалкін розповів, як його колеги часів СРСР тренували в Криму світових терористів – інтерв'ю
Теги:
Loading...

Вже за тиждень Україна скерує до Міжнародного трибуналу нові матеріали щодо злочинів на Майдані – адвокат

Справа про розгін Майдану: суд вдруге задовольнив клопотання екс-беркутівців

Екс-беркутівець дав свідчення проти "своїх" та розповів про деталі спецоперації на Майдані

Порошенко звільнив суддю Царевич через переслідування автомайданівців

Верховна Рада звільнила суддів за злочини проти Майдану

5 канал - трансляція наживо