5.ua

Адвокат Дрижака: Крашкова немає фактичних доказів наруги над нею

   

  Про це, під час перерви чергового засідання первомайського міськрайонного суду  заявив адвокат обвинуваченого Євгена Дрижака Володимир Клименко. Зокрема, захисник наголосив на тому, що лікар, який першим оглянув постраждалу, не має відповідної кваліфікації щоби виявити ознаки зґвалтування. Адвокати ж самої Крашкової із такими закидами не погоджуються. Мовляв, окрім того, що судді вже допитали медексперта, сторона обвинувачення також надала і відповідні біоматеріали як доказ. 

  Володимир Клименко, адвокат Євгена Дрижака: «Прокуратурой и моим коллегой со стороны Крашковой - сообщены заведомо неправдивые сведенья.  Потому что эксперт установил, что никаких телесных повреждений на Крашковой – которые касаются изнасилования - им не обнаружено. А относительно, была она изнасилована или нет - ответить не может. Потому что он не генетик».

  Руслан Радецький, адвокат Ірини Крашкової: «Адвокату Климєнко, моєму колезі як він говорить, варто почитати матеріали справи де чітко зазначається. Наявність травм зовнішніх і внутрішніх статевих органів. Тобто ці травми виникли внаслідок статевого акту».

  Нагадаємо, у червні 29-ти річну мешканку Врадіївки Ірину Крашкову жорстоко побили та зґвалтували. У скоєнні злочину звинувачують трьох правоохоронців та одного таксиста: Євгена Дрижака, Дмитра Поліщука, Михайла Кудринського та Сергія Рябіненка. Дівчина вимагає від кривдників морального відшкодування розміром у один мільйон гривень.

  Попередній матеріал
  На Луганащині горів двоповерховий будинок
  Наступний матеріал
  Міжнародний день сільських жінок святкують сьогодні у світі [відео]
  Теги: