Громадський транспорт
Громадський транспорт Фото КМДА

Адаптивний карантин в Україні буде продовжено до серпня – Шмигаль

  Читайте по-русски
  Запровадження загальнодержавного локдауну не очікується, запевняє глава уряду

  Прем'єр-міністр України Денис Шмигаль наголошує на тому, що адаптивний карантин дає свої результати, тож його буде продовжено до кінця літа. Про це глава уряду розповів в інтерв'ю виданню РБК-Україна.

  "Ми, очевидно, будемо продовжувати його до серпня. Якщо нам вдасться до Дня незалежності провакцинувати більшість людей, звичайно, ми будемо шукати варіанти його пом'якшення", – пояснив Шмигаль.

  Він також додав: адаптивний карантин дає низку можливостей. Зокрема, якщо показники захворюваності на COVID-19 зростають, то обмеження запроваджуються автоматично, якщо ж ні –країна живе в "зеленій" зоні".

  Крім того, прем'єр повідомив: карантин в Україні скасують, коли уряд побачить, що епідемію вдалося побороти.

  "Тому будуть чи не будуть нові локдауни, залежить від дисципліни, вакцинації та від того, як буде розвиватися ця пандемія взагалі у світі; будуть або не будуть з'являтися нові штами. Це основні показники. Я думаю, що інших показників, які вплинуть на адаптивну модель карантину, немає", – зауважив глава Кабміну.

  За його словами, чекати на запровадження в Україні загальнодержавного локдауну також не варто. У разі необхідності закриватимуться окремі області, як це відбувалося у попередню хвилю.

  Довідково. Наразі адаптивний карантин в Україні запроваджений до 30 червня. 

  Нагадаємо, 7 травня головний державний санітарний лікар Віктор Ляшко повідомив, що ситуація з COVID-19 в Україні стабілізувалася

  Попередній матеріал
  Частина Європейських країн послаблює карантинні обмеження
  Наступний матеріал
  У ВООЗ розповіли, скільки країн ще не отримали вакцини від коронавірусу
  Loading...