Віктор Ляшко
Віктор Ляшко Facebook / Віктор Ляшко

900 мобільних бригад стежитимуть за дотриманням карантину в Україні – що чекає на порушників

  Читайте по-русски
  З порушниками проводитимуть "роз'яснювальну роботу", крім того на них чекатиме штраф

  За дотриманням карантинних обмежень в Україні стежитимуть 900 мобільних бригад. Про таке повідомив очільник Міністерства охорони здоров'я України Віктор Ляшко, передає "Радіо Свобода".

  За словами голови МОЗ, наразі вже сформовано дев'ять сотень бригад. До їхніх завдань входитиме й контроль дотримання протиепідемічного режиму українцями.

  "(12 жовтня – ред.) Відбулася нарада, в якій брали участь усі контролюючі органи, зокрема Нацполіція, Держпродспоживслужба. Були долучені головні державні санітарні лікарі як України, так і областей. Створено 900 мобільних бригад, які будуть зараз рейдовими перевірками контролювати дотримання протиепідемічного режиму", –  підтвердив Ляшко.

  Він також розповів, яке покарання отримають ті, хто не дотримується карантинних обмежень.

  "Якщо хтось думає, що може собі дозволити не дотримуватися, для цього й будуть працювати ті рейдові бригади з перевірками, щоб виявляти порушників і притягувати їх до відповідальності", – попередив міністр охорони здоров'я України.

  Серед "покарань" нині названо "роз'яснювальну роботу" та адміністративну відповідальність.

  Як інформував 5.UA, МОЗ розширює список професій і працівників організацій, яких зобов'яжуть вакцинуватися від COVID-19. 

  Попередній матеріал
  Netflix планує заробити близько мільярда доларів на серіалі "Гра в кальмара"
  Наступний матеріал
  Українські паломники заблукали на Афоні у Греції: що відомо
  Loading...