5 канал

8 годин розгляду: Печерський райсуд Києва обрав запобіжні заходи посадовцям "Укрзалізниці"

Судове засідання у справі одного із двох затриманих чиновників "Укрзалізниці", заступника начальника юридичного департаменту Олександра Ященка, тривало понад вісім годин

Печерський райсуд Києва обирав запобіжні заходи затриманим напередодні посадовцям ДП "Укрзалізниці". За перебігом судового засідання спостерігала кореспондент "5 каналу" Наталія Коцкович.

Судове засідання у справі одного із двох затриманих чиновників "Укрзалізниці", заступника начальника юридичного департаменту Олександра Ященка, тривало понад вісім годин. Натепер суддя Печерського районного суду Києва винесла рішення про взяття під варту із можливістю внесення застави, а також відсторонення від займаної посади.

Спочатку сума застави була озвучена у розмірі 5 млн грн, але врешті її зменшили до 3 млн. Однак сторона захисту та підозрюваний вважають і таку суму завищеною. Сторона обвинувачення впевнена, що зважаючи на тяжкість злочинів, сума є обґрунтованою. Також прокурори впевнені, що можливість внести таку суму в обвинуваченого є.

Нагадаємо, вчора було затримано двох чиновників "Укрзалізниці" – Андрія Тимошенка та Олександра Ященка – вони вимагали від підприємця 4 млн грн за неблокування договору оренди землі на Київщині.

Попередній матеріал
Порошенко підписав указ про призов у Нацгвардію в 2017 році
Наступний матеріал
Серйозні розбіжності серед лідерів та протести антиглобалістів: завершився перший день G20

"Браслет не знімали": Суд відмовився змінити Насірову запобіжний захід

"Податківці Клименка": суд залишив Денисюка під вартою ще на місяць

"До кінця літа": Суд заґратував Насірова ще на 2 місяці

Шевченківський суд обрав редактору видання "Страна.ua" Гужві запобіжний захід

Насіров може постати перед судом у Великій Британії – посольство

"Кохайтеся, а про документи подбає Мін'юст": як магічне "07.07" спровокувало весільну істерію