Роман Насіров
Роман Насіров Федерація дзюдо України / Facebook

Насіров може постати перед судом у Великій Британії – посольство

  Слідчі органи Королівства намагаються встановити, чи порушував Насіров як громадянин Британії закон

  Чільник Державної фіскальної служби Роман Насіров може постати перед судом у Великій Британії. Про це повідомляє Посольстві Британії в Україні на сторінці у Facebook.

  Дипломати висловили глибоку стурбованість через нещодавнє рішення Солом'янського райсуду у справі Насірова.

  "Ми глибоко стурбовані з приводу нещодавнього рішення Солом'янського районного суду м.Києва, де докази, надані Великою Британією в рамках справи проти Романа Насірова, були визнані неприйнятними та відхилені. На цьому етапі відповідні органи Великої Британії вивчать усі факти, щоб встановити, чи мали місце кримінальні правопорушення з боку громадянина Великої Британії, який може постати перед судом у Сполученому Королівстві", – йдеться в повідомленні.

  Як відзначають у Посольстві, справа Насірова підкреслює нагальну потребу у незалежній і прозорій судовій системі та необхідність якнайшвидшого створення спеціалізованого антикорупційного суду, до складу якого будуть входити ретельно перевірені судді. Саме вони мають належним чином зможуть розглядати корупційні справи проти високопосадовців.

  Нагадаємо, у червні Посольство Британії підтвердило, що у Насірова таки є паспорт Королівства.

  Як повідомляв 5.UA, 8 червня Солом'янський райсуд Києва відхилив клопотання детективів НАБУ та прокурорів САП про стягнення внесеної за Насірова застави у 100 млн грн, якого вони вимагали у зв'язку із тим, що фіскал не здав свій британський паспорт. Рішення суду оскарженню вже не підлягає.

  Попередній матеріал
  Кабмін уточнив, які документи потрібні для надання статусу учасника АТО для працівників підприємств
  Наступний матеріал
  У Кабміні спрогнозували, як змінюватиметься курс долара до 2020 року
  Loading...