5.ua

72-річна вінничанка стала жертвою махінації ріелторів [відео]

   

  Валентина Хмель купила це помешкання сім років тому. За документами вона вже четверта власниця. Каже, під час укладання угоди купівлі-продажу жодних підозр, що папери фальшиві, у жінки не виникло. А чотири роки тому дізналася - квартира під судовим розслідуванням, і жінка може взагалі її втратити.

  Валентина Хмель: "Я узнала коли почалися суди, суди почались, я в своїй квартирі, я її законно купила. Я віддала свої кровні гроші за квартиру і мене виганяють".

  Правоохоронці пояснють: колишнього власника квартири убили. А нечисті на руку ріелтери за фальшивими документами приватизували помешкання і виставили на продаж. Чотирьох шахраїв заарештували, ще кількох розшукують.

  Олег Ткаленко, начальник відділу Вінницької обл. прокуратури: "Вказане кримінальне провадження направлене на даний час до 2 слідчого відділу УМВС України у Вінницькі області для проведення досудового розслідування".

  Ганна Олійник, керівник прес-служби МВС України у Вінницькій області: "Слідчим відділом розлідується кримінальне провадження в кінці 2012 року за частиною 2 статті 190 – це шахрайство. Покарання за такий злочин передбачено до 3 років позбавлення волі. На сьогодні проводяться слідчі дії, зокрема встановлюються усіх можливих свідків, щоб з`ясувати як насправді складалися обставини".

  Мати убитого господаря квартири звернулася до суду, щоби повернути помешкання.

  Сергій Цепляєв, адвокат матері загиблого: "Вона поновила срок на прийняття спадщини, вона подала відповідну заяву в нотаріальну контору і потім появилася можливість поновлювати, продовжувати суди".

  Правозахисники кажуть, оскільки квартиру приватизували незаконно, то обидві претендентки на неї і мати власника, і Валентина Хмель можуть залишитися ні з чим.

  Володимир Білан, адвокат: "Дана квартира була приватизована на підставі підробного документу, в подальшому залучається міська рада, визнається приватизація даної квартири недійсною, а визнання приватизації недійсною приведе, що ця квартира відійде не кому іншому, як державі. Таким чином даний спір призведе то дого, що і 72 річна бабуся і 86 річна бабуся залишаться при своїх інтересах.

  Тим часом Валентина Хмель збирає гроші на адвоката. Хоче також подати до суду, аби відвоювати квартиру, у якій мешкає.

  Олена Бучацька, Олександр Семенов, Вінниця, "5 канал".

  Попередній матеріал
  Міжпарламентський комітет Україна-ЄС очолили Порошенко і Тігіпко [відео]
  Наступний матеріал
  У Франції страйкують авіадиспетчери: сотні авіарейсів скасували
  Теги: