5.ua

Міжпарламентський комітет Україна-ЄС очолили Порошенко і Тігіпко [відео]

  Сергій Тігіпко став другим співголовою в комітеті парламентського співробітництва між ЄС та Україною. Таке оголосив голова Верховної Ради, Володимир Рибак. Раніше першим співголовою депутати обрали позафракційного Петра Порошенка. До своїх обов’язків чільники стануть уже завтра – саме на п’ятницю призначене засідання комітету.

   Олександр Єфремов, лідер фракції Партії регіонів: "Для того, чтобы ликвидировать все недоразумения, которые есть по этому комитету - хотя я считаю, что это неправильно и несправедливо - но, тем не менее, я сегодян согласился с тем, чтобы мы утвердили там два сопредседателя, и спикер парламента Владимир Рыбак подписал соответствующее соглашение".

   Петро Порошенко, народний депутат, позафракційний: "Мені дуже приємно, що євроінтеграційні процеси дозволили сьогодні об'єднатися більшості фракцій в парламенті, прийшло розуміння необхідності і розпочинання роботи цього комітету. Я вже віддав необхідні розпорядження, і на завтра ми спільно готуємо перше засідання цього комітету Україна-ЄС. Порядок денний буде дуже напружений".

  Нагадаємо, торік після виборів до Ради народні обранці не змогли вирішити, хто стане головою комітету з української сторони. На цю посаду розраховували як в опозиції, так і в провладній більшості. Тим часом, Григорій Немиря, голова комітету ВР з питань євроінтеграції, спростував інформацію про зрив засідання у Страсбурзі. Як раніше повідомляла радіостанція "Німецька хвиля", жоден із 16-ти українських політиків, які входять у міжпарламентський комітет, напередодні не з’явився на заплановану зустріч.

  Попередній матеріал
  Янукович: Запланована робота до саміту у Вільнюсі майже завершена [відео]
  Наступний матеріал
  72-річна вінничанка стала жертвою махінації ріелторів [відео]
  Теги: