7-му річницю Помаранчевої революції відзначать попри заборону суду

  Сьому річницю Помаранчевої революції у Києві відзначать попри заборону суду. В обід на Майдані збираються провести акцію "Свободу не спинити" представники правих політичних сил. Представники Комітетут опору диктатурі закликають усіх охочих прийти у вівторок о 17-тій годині до Лук`янівського слідчого ізолятора, де утримують Юлію Тимошенко.

  Звідти опозиціонери планують вирушити до Майдану Незалежності. Тим часом, головна площа Києва вже огороджена металевими щитами. Там патрулює посилений наряд міліції. Людей на площу не пускають. За інформацією столичної адміністрації на Майдані Незалежності триває підготовка до святкування Нового року. Тому відзначати річницю революції пропонують у будь-якому іншому місці.

  Cвітлана Зоріна, начальник ГУ культури і мистецтв КМДА: "Завжди ми готуємо розпорядження на Новий рік у серпні місяці. І, чесно кажучи, плануючи це розпорядження у серпні,  ми ніяким чином не могли собі уявити, що знову буде щось відбуватися на Майдані. Немає  ситуації того, що це державне свято буде відбуватися на Майдані. Там не записано в Указі Президента, що воно повинно відбуватися на Майдані. Є майдан навпроти. Які проблеми". 

  Попередній матеріал
  Харків`янин зібрав у квартирі близько 50 папуг [відео]
  Наступний матеріал
  Запоріжжя: рибалка виловив меч княжої доби [відео]
  Теги: