680 курсантів склали військову присягу в Академії сухопутних військ

Цьогоріч Національна академія сухопутних військ ім. Сагайдачного прийняла на перший рік навчання рекордну кількість курсантів

Близько семисот курсантів Національної академії сухопутних військ склали присягу на вірність українському народові. Загалом же, враховуючи і тих, хто вже раніше служив, на першому курсі навчатимуться майже 1200 курсантів. Півтори сотні з них – фронтовики, нагороджені бойовими  орденами та медалями.

Понад тисячу першокурсників вишикувалися на плацу Національної академії сухопутних військ, щоб присягнути на вірність Україні. Решта курсантів лише стежили за церемонією – свою обітницю вони вже складали, бо до вишу прийшли після фронту та демобілізації.

Привітати курсантів прибули делегації військовослужбовців США та Канади, які спільно з українськими армійцями нині тренуються на Яворівському полігоні. Рідні та близькі курсантів також серед тих, хто вітає їх зі складанням присяги. Кажуть, що дуже пишаються своїми майбутніми захисниками.

Марічка Кужик, Євген Радіон, 5 канал

Нагадаємо, 27 серпня, у Сумах 200 випускників військових кафедр ВНЗ склали присягу на вірність Україні.

Як повідомляв 5.ua, у липні 2016 року в Києві майже 200 студентів-медиків з військовою підготовкою присягнули на вірність українському народові

Попередній матеріал
Китайська компанія AICC не підтверджує передачу прав власності на українську "Мрію"
Наступний матеріал
Гройсман назвав пріоритети держбюджету на 2017 рік

У Житомирі 120 курсантів інституту імені Корольова урочисто присягнули на вірність українському народові

У Сумах 200 випускників військових кафедр ВНЗ склали присягу на вірність Україні

У Львові понад 1100 офіцерів-випускників склали військову присягу

228 молодших лейтенантів склали присягу на вірність Україні