60-річний українець на візку вирушив у всесвітню подорож [відео]

  60-річний українець на візку вирушив у подорож 6-ма континентами. Громадський діяч Микола Подрезан за три роки має об`їхати 27 країн - хоче подивитися, як у світі розв`язують проблему доступу інвалідів до визначних місць та пам`яток. А ще - привернути увагу української влади до цієї проблеми.

  Київський Майдан Незалежності - відправна точка подорожі Миколи Подрезана. Наразі таймер, який і вестиме відлік кілометрів шляху візочника, на нулі. Але вже сьогодні мандрівник досягне першої точки - прилетить до Канади.

  У Сіднеї, Барселоні, Атланті, Римі, Лондоні та ще 30 містах світу українець збиратиме фотографії та креслення того, як за кордоном забезпечують доступ візочників до памяток архітектури та історії. Результати своїх спостережень - планує передати українській владі. 

  Микола Подрезан: "Я покажу, як це зроблено у Лондоні, Сіднеї, Делі і скажу, будь ласка робіть, якщо вони не будуть робить, тоді я подаватиму до суду. Вже є команда адвокатів, яка сказала, Микола, ми будемо тобі та твоїм друзям допомагати безкоштовно". 

  Оплачує подорож - сама родина Подрезан. Також розраховують на допомогу  друзів та української діаспори закордоном.

  Всюди Миколу Подрезана супроводжуватиме дружина - лікар Наталія.

  Наталія Подрезан, дружина: "Він вже був в Америці у 1996 році, але в нього була пересадка у Цюриху. а зараз пересадки не буде. Буде складніше, але наша місія така, що ми все витримаємо".

  Друзі пана Миколи також хвилюються, але упевнені- цей соціальний проект завершиться вдало.

  Марина  Єрмілова, подруга: "В прошлом году он ездил в англию на благотворительный бал и потом объездил всю Англию был в музее битлов. Коля это человек, за которого не надо волноваться. Ему надо помогать и делать, как он".

  Юхим Роговий, друг: "Он дает жизнь тем, кто ее не видит. Понимаете, что это такое я не могу на почту заехать, в кафе, ресторан".

  Свій соціальний марафон Микола Подрезан закінчить у 2014 році, у Києві.

  Дар`я Безродна, Іван Довганик, "5 канал"

  Попередній матеріал
  Греція 2 день поспіль намагається домовитися з кредиторами
  Наступний матеріал
  Тіло українця, який загинув у горах Північної Осетії знайшли грузинські альпіністи
  Теги: