Кирило Вишинський
Кирило Вишинський depo.ua

"Отримував 53 тис. євро щомісяця": які підривні інформаційні акції мав проводити керівник "РИА Новости Украина" в Криму – СБУ

У чоловіка знайшли паспорт громадянина РФ та російські державні нагороди

Керівник "РІА Новини-Україна", громадянин України Кирило Вишинський отримав завдання про проведення підривних інформаційних акцій у Криму, а пізніше – з підтримки ЛНР/ДНР. Про таке повідомив заступник глави СБУ Віктор Кононенко, інформує "5 канал".

Кононенко сказав: "Спільно з прокуратурою проводили обшуки. Підставою була інформація про залучення журналістів – громадян України – до підривної інформаційної діяльності. Навесні 2014 року Вишинський отримав завдання поїхати в Крим. Готувалися матеріали, які виправдовують анексію. Після повернення до Києва готувалися матеріали на підтримку "ДНР" і "ЛНР". Гроші надходили з РФ до Сербії, а потім у Києві розподілялися 53 тис. євро щомісяця".

Він зазначив, що стосовно Вишинського тривала розробка спецслужб як стосовно українського громадянина, але потім під час проведення обшуків у нього було знайдено паспорт громадянина РФ, а також російські державні нагороди. За словами Кононенка, близько 20 осіб проходять як свідки в цій справі.

Як повідомляв 5.UA, сьогодні зранку СБУ обшукувала київський офіс "РИА Новости". Згодом стало відомо, що затримали керівника "РИА Новостей" Кирила Вишинського.

Дивіться також фотогалерею за темою:

Яхта, картини та коштовності: що знайшли під час обшуків в екс-податківців – ФОТО

/
/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
"Ні! Виборам за законами Януковича": в Одесі активісти закликали ухвалити Виборчий кодекс
Наступний матеріал
Порошенко про Керченський міст: "Обов'язково знадобиться окупантам, коли вони терміново покидатимуть наш Крим"