24 лютого на 5 каналі стартує ток-шоу Анни Безулик "РесПубліка" [відеорепортаж]

  24 лютого на 5 каналі стартує щотижневе суспільно-політичне ток-шоу "РесПубліка". Після майже річної перерви на екрани повертається Анна Безулик. Вона разом зі своєю командою долучилася до колективу Першого Інформаційного. Кожен випуск відрізнятиметься як за змістом, так і за кількістю гостей у студії.

  Резонансні суспільні проблеми та події України - хліб проету "РесПубліка". Саме від того, що хвилює людей, залежатиме зміст кожного окремого шоу. Про що говоритимуть у студії 24 лютого, у день прем`єри "РесПубліки" - творчий колектив уже визначився.

  Анна Безулик, керівник та автор проекту "РесПубліка": "25-го в нас річницю своєї інавгурації відзначає Президент. Я думаю, що ми поговоримо про нову країну".

  Про нову країну говоритимуть політики, експерти, відомі особистості та безпосередні учасники подій. Особливість формату - присутність у студії   журналістів, які висвітлювали тему дискусії. Редактори шоу обіцяють відкривати нові обличчя.

  Леонід Мілявський, головний редактор проекту "РесПубліка": "Тут може йтися як про журналістів, так і про експертів, або людей, які висловлюють цікаві думки, мають своє бачення майбутнього України".

  За допомогою Інтернету до дискусії залучатиметься і аудиторія. Анна Безулик озвучуватиме найцікавіші запитання від телеглядачів уродовж півторагодинного ефіру.

  Василь Рябчук, координатор проекту "РесПубліка": "Окрім Фейсбуку, який буде весь час присутній під час ефіру, є ще один ресурс, який ми плануємо задіяти й активно використовувати - це, власне, сторінка на сайті 5 каналу".

  Спеціально до ток-шоу нині на 5 каналі готують студійний павільйон.

  Дарія Чепак, директор ТВЦ 5 каналу: "Це перше шоу, яке буде виходити з нашого павільйону, павільйону 5 каналу. Його не було. Він нині будується активними темпами".

  Володимир Мжельський, шеф-редактор 5 каналу: "Поява павільойна - це вибух. Ніхто не очікував, що він з’явиться у 5 каналу. Ніхто не очікував, що ми шоу запустимо. А ми запустимо! Подивитеся, це буде прекрасно".

  Не згасає оптимізм і у робітників, що посиленими темпами працюють над здачею роботи. Усе, що турбує українців обговорюватиметься ось у цьому павільйоні. За тиждень - тут усе блищатиме, переконують робітники. А ось про цікаве наповнення шоу обіцяє потурбуватися творчий колектив прокту.

  Ось так студійний павільйон виглядав до ремонту. А ось так нині. Яким він буде під час ефіру - наступного четверга побачить уся країна.

  Людмила Голоднік, Дмитро Большаков, 5 канал. 

  Попередній матеріал
  Національне свято КНДР - день народження Кім Чен Іра
  Наступний матеріал
  У чемпіонаті білоруської Екстраліги "Сокіл" поступився "Неману"
  Теги: