220 українських туристів повернулися з Тайланду до України (РЕПОРТАЖ)

  Прилетіли. Двісті двадцять українських туристів повернувся з Таїланду. Щоб потрапити додому, українцям довелося майже три доби просидіти у заблокованому аеропорту чи готелях Бангкока. У Борисполі на своїх близьких чекали схвильовані родичі.

  Вже пів на п`яту, а українських туристів все немає. Тетяна Костенко від самого ранку чекає на приліт сина та невістки. Тиждень тому вони вирушили до Бангкока на відпочинок. Щойно в Таїланді почались заворушення,  мати занепокоїлася. Ще більше почала хвилюватись, коли стало відомо, що літак запізнюється на 5 годин.

  Кілька годин хвилювань і родичі таки дочекалися літака зі своїми близькими. Затримка сталася через те, що українці летіли з військового аеропорту "Утопао" - а це за 130 кілометрів від Бангкоку. Туристи втомлені - чимало з них провели на летовищі по кільк діб. Кажуть - їжу купували за  власний кошт.

  Та українські туристи не ображаються. Обіцяють ще раз відвідати Тайланд під час наступної відпустки. І ніякі заворушення їх не лякають.

  Рейсів на Бангкок найближчими днями не буде. Вітчизняні авіакомпанії ризикувати не збираються. Через надзвичайну ситуації у столиці Тайланду, вирішили відправляти усі рейси в аеропорт провінційного містечка Утапао.

  Азад Сафаров, Вікторія Білега, 5 канал

  ***

  ЗАВАНТАЖИТИ ВІДЕОСЮЖЕТ (4.71Мб)
  Попередній матеріал
  Більше ста тисяч туристів не можуть вилетіти з Бангкоку (РЕПОРТАЖ)
  Наступний матеріал
  Українців познайомлять з культурою Північної Кореї (РЕПОРТАЖ)
  Теги:
  Loading...