208 студентів влізли в тролейбус у Львові (РЕПОРТАЖ)

  Скільки студентів може влізти в один тролейбус та яку площу займають конфісковані на іспитах шпаргалки. У Львові день студента відсвяткували новими рекордами.
  208 молодих людей в одному тролейбусі - саме таке досягнення зафіксували сьогодні у книзі студентських рекордів. Машину для такої шляхетної мети студенти політехніки орендували у Львівському трамвайно-тролейбусному управлінні. Кажуть - на День студента вже стало традицією встановлювати рекорди. А на честь нового досягнення заспівали гімн.

  Андрій Олійник, студент: "Вже є два рекорди, які встановлені на базі Львівського національного університету “Львівська політехніка”. Це є в 2005 році найбільший конспект, а також у 2006 одночасне виконання хору “Гаудеамус”, сьогоднішній рекорд також увійде у книгу рекордів студентства".

  Водій тролейбуса-рекордсмена Зоряна Приходьмо каже - стільки людей возити їй ще не доводилося. Але переконана - якби молодики добряче постаралися, до її машини упхалося б іще більше люду.  

  Зоряна Приходьмо, водій тролейбуса: "Від студентів все що хоч можна чекати. Вони можуть і один на одного вилізти і збиткувати".

  А от майбутні друкарі - удосконалюють шпаргалки. В Академії друкарства облаштували цілу виставкову стіну такого краму. Щоправда, на огляд виставили лише конфісковані на іспитах -чи принесені самими студентами. Викладачі - проти таких сумнівних помічників. Хоча визнають - написання шпаргалки  власноруч поліпшує пам`ять студентів. На відміну від застосування електронних засобів.

  Ігор Миклушка, декан факультету: "Студент оснащений технічно набагато серйозніше, ніж у ті часи коли ми були студентами. Були випадки, коли викладач приходив і мав пристрій який визначав активність роботи мобільного телефону і по тому він визначав чи студенти користуються таким засобом масової інформації, чи ні в підготовці до іспиту".

  Але студенти кажуть - ніщо не замінить на іспиті просту шпаргалку чи бомбу. Головне - навчитися ними правильно користуватися і тоді жоден екзамен не страшний.


  Олександр Ваврищук, Євген Радіон, Львів, 5 канал

  ***

  ЗАВАНТАЖИТИ ВІДЕОСЮЖЕТ (6.48Мб)
  Попередній матеріал
  Пірати захопили танкер з нафтою на $100 млн
  Наступний матеріал
  Деякі авіаперевізники ЄС масово скасовують рейси (РЕПОРТАЖ)
  Теги:
  Loading...