200 курсантів
5 канал

200 курсантів склали присягу у військовому інституті КНУ імені Т. Шевченка

Юні курсанти військового інституту, готові у майбутньому підручник поміняти на зброю. І, за потреби, вирушити на війну

Військовий психолог та журналіст - ці спеціальності нині найпопулярніші у військових вишах, хоча ще три роки тому тодішня влада вважала їх взагалі непотрібними та скасовувала. Нині спеціальності ці відновили - зокрема, у військовому інституті Київського національного університету імені Тараса Шевченка. Про це мовиться у репортажі журналістів "5-го каналу".

Там на сьогодні для 200 курсантів відбулася урочиста церемонії присяги на вірність українському народові. Юні курсанти військового інституту, готові у майбутньому підручник поміняти на зброю. І, за потреби, вирушити на війну.

Бажання дітей за нинішніх обставин для батьків - закон. Відмовляти, кажуть, своє чадо від небезпечної професії - не на часі.

Серед курсантів є ті, хто вже знає, що таке ворожа куля і як захистити батьківщину. Олександр нещодавно повернувся зі Сходу. Там зрозумів - бійцям украй необхідна психологічна підтримка. Як на лінії фронту, так і після повернення звідти. Тому вирішив - буде військовим психологом.

Нагадаємо, близько 700 курсантів Національної академії сухопутних військ склали присягу на вірність українському народові. Загалом же, враховуючи і тих, хто вже раніше служив, на першому курсі навчатимуться майже 1200 курсантів. Півтори сотні з них – фронтовики, нагороджені бойовими  орденами та медалями.

Ірина Герасимова, Влад Каретник, 5 канал.

Попередній матеріал
Гройсман назвав пріоритети держбюджету на 2017 рік
Наступний матеріал
Допоможіть почути: Марійці та Сашку Білоусам потрібна допомога

Присяга нової патрульної поліції Кіровограда: найцікавіше

Нова поліція у Тернополі: урочиста присяга

Нова поліція вже у Черкасах: урочиста присяга та перше патрулювання

Як нацгвардійці присягали на вірність Україні