5.ua

18-річний прикарпатець отримав орден за героїзм у боях на Донбасі

  Наймолодший орденоносець України тепер мешкає у селі Спас на Прикарпатті. 18-річного кулеметника 24-ї механізованої бригади Дмитра Махова Президент нагородив орденом "За мужність" третього ступеня. Таку нагороду солдат отримав за порятунок свого підрозділу під час бою під Ямполем на Донеччині 24 червня.


  Дмитро Махов нині знову в родинному колі. Все, що нагадує про бій під Ямполем – шрам на обличчі. Саме там півтора місяця тому 18-річний кулеметник під час безперервного обстрілу терористами сам врятувався і вберіг побратимів. Не випускаючи з рук кулемета, молодий боєць дав можливість своєму підрозділові зайняти кругову оборону.

  У тому бою Дмитро був поранений, після чого місяць провів у шпиталях Харкова та Львова.

  Попереду у хлопця ще кілька тижнів лікування, та він уже рветься знову на передову. Каже, там залишилися його бойові побратими. Попри страх, бажання солдата воювати за Україну підтримують його рідні.

  Ордена "За мужність" Дмитро Махов ще не отримав. Нагороду йому вручать у механізованій бригаді, куди 18-річний герой повернеться після одужання.

  Нагадаємо, 2 серпня Президент України Петро Порошенко відвідав військовий шпиталь, де лікуються бійці, поранені під час АТО, і нагородив п'ятьох десантників – Олександра Пономарьова, Юрія Весельського, Сергія Ільницького, Сергія Козака та Олександра Чорпіту – орденами "За мужність" та "Богдана Хмельницького".

  Попередній матеріал
  Комунальники оновлюють клумби та бруківку на Майдані
  Наступний матеріал
  До Савченко їдуть українські правозахисники і польський депутат
  Loading...