15 р. у нестерпних умовах доводиться жити мешканцям будинку в Дніпропетровську

  Життя під дірявим дахом, і так - п`ятнадцять років. У нестерпних умовах - доводиться жити мешканцям п`ятиповерхівки у Дніпропетровську. Їхні оселі - заливає майже після кожної зливи. Лише цьогоріч - ремонтні роботи зрушили з місця. Але люди переконані: дах ремонтують неякісно.

  Ніна Шевченко живе на четвертому поверсі п’ятиповерхівки. Каже: навіть вдома від зливи не може сховатися. Бо дірявий дах тече так, що стеля мокра не лише на останньому поверсі, а й у неї в квартирі.

  Ніна Шевченко, мешканка будинку: "На прошлой неделе это было пятно и тут было сырее, темное пятно было…и в кухне, где не текло, когда буря была, тоже капало, думала, может я кране не закрыла, иду на кухню, а мне на голову кап-кап, смотрю - мне на голову течет".

  Постійна вогкість у квартирах, на стінах грибок. П`ятнадцять років люди боролися з негараздами як могли: наполегливо писали листи чиновникам, показували свої житлові умови численним комісіям.

  Анатолій Кобець, мешканець будинку: "Как нам быть, когда капает за шею, вы меня извините, это очень трудно, мы не можем привести в порядок квартиру, не можем привести в порядок подъезд".

  Коли ж люди побачили, що покрівлю їнього будинку нарешті ремонтують - зраділи, але потім зрозуміли - радість передчасна.

  Вікторія Земляна, мешканка будинку: "Занялись нашей крышей, но три недели подряд идет этот ремонт, который ни к чему хорошему не приводит, технологии не соблюдаются…мы написали заявление в горисполком, от 20.07, но на наше заявление никто не отреагировал, единственное – прислали представителя жека, но инженер сказал, что наш дом их не интересует и они не знают текущий это или капитальный ремонт крыши".

  Віталій Волощук - фахівець з ремонту покрівель, організовував та контролював ремонтні роботи на дахах п’ятнадцяти будівель. Каже, претензії мешканців п’ятиповерхівки небезпідставні.

  Віталій Волощук, голова асоціації ЖСК та ОСББ Індустріального району: "Что может произойти, если не ремонтировать до конца и не снимая старый руберойд: вот это, что останется, оно накоплено влагой и все прочее, потом, когда покроют новым руберойдом, начнут дуть воздушные пузыри, на морозе они будут трескаться и пойдет опять людям вода на голову".

  Підрядники пояснюють – виконують той обсяг робіт, на який міська влада виділила кошти.

  Сергій, покрівельник: "Не полностью капитальный, а частично, стяжка не делается, на 50% капитальный ремонт…местами меняется кровля, на такую сумму расположен ремонт".

  Міська влада наполягає: кошти виділили на капітальний ремонт. Однак не зізнаються, скільки саме. 

  Владислав Грицай, заступник директора дніпропетровського міського управління житлового господарства у місті ради: "Сумма финансирования, какая выделена на этот дом, я вам не скажу. Думаю, порядка 100-150 тисяч гривен выделено на капитальный ремонт этого дома".

  Люди ж кажуть: якщо дах належно не відремонтують, влаштовуватимуть пікети.

  Марія Вяткіна, Андрій Ковбаса, Дніпропетровськ, "5 канал"

  Попередній матеріал
  Портрети японських політиків спалили у столиці Південної Кореї
  Наступний матеріал
  Лікарі закликають киян не купувати шаурму та кури-гриль
  Теги: