148-ма річниця перепоховання Тараса Шевченка

  148-мі роковини перепоховання Тараса Шевченка. Квіти до пам`ятника Кобзареві у столиці поклав президент Віктор Ющенко разом з іншими посадовцями. Потім глава держави вирушив до Канева на Черкащині.

  Колона людей на чолі з Президентом урочисто пройшла від центру міста до Чернечої гори - дорогою, якою несли поета  під час перепоховання. Біля підніжжя гори високопосадовців уже чекали делегації з різних регіонів з національними прапорами, а також народні колективи. Для простого люду підхід до Тарасової гори обмежили. Віктор Ющенко поклав квіти до меморіалу Кобзаря і звернувся до присутніх. Президент закликав українців до єдності і нагадав, що про це говорив і Тарас Шевченко. Не оминув глава держави політичної ситуації в Україні та теми виборів.

  Віктор Ющенко, Президент України: "Політична ситуація, яка є і особливо перед виборами - я переконаний, що вона не буде, такою, як 5 років назад. Ми за ці роки почали поважати думку один одного. ми можемо провести чесні вибори, достойні вибори. У нас є свобода слова, свобода вибору, очевидно це те, відсутність чого заважала роити вільний вибір".

  Попередній матеріал
  "Шахтар" в аеропорту зустрічали більше трьох тисяч прихильників
  Наступний матеріал
  Негоду прогнозують синоптики на вихідні
  Теги:
  Loading...