100-річчя Пласту святкують у Донецьку

  100-річчя Пласту святкують у Донецьку. Відзначити іменини найдавнішої національної скаутської організації України - біля монумента Визволителям Донбасу зібралися понад півсотні пластунів із різних міст області.

  Тут скаути влаштували конкурси на найкращий малюнок на асфальті, ігри та квести. Скаутський рух в Україні започаткували в 1911 році. Найвідоміші його учасники -  Роман Шухевич та Степан Бандера. Нині на Донеччині нараховується понад 300 пластунів віком від 6 років. Щороку організація поповнюється новачками. На честь ювілею організації учасники свята запустили в небо понад 100 повітряних кульок чотирьох кольорів.  Кожен символізував різні вікові групи, на які поділяються пластуни.

  Тетяна Переверзієва, станична Пласту м. Авдіївка: "Взагалі-то всі ці кольори є символічними кольорами. Це символізує 4 пластових улади. Пластове новацтво – це жовтенький. Це юнакі от такі малинові. Це старші пластуни люди, якім від 18 до 35. І оці, вони мають бути коричневими, вони майже такі, цей колір символізуює пластунів, яким більше 35 років".

  Олександр Воловенко, керівник Пласту в Донецьку: "На даний момент ми займаємося громадянським вихованням дітей. Беремо участь в різних соціальних проектах, екологічним вихованням – екологічні акції проводимо".

  Валерія Соловйова, пластунка: "Пласт – це можливість реалізувати та вдосконалити самого себе, зробити цей світ кращим. Взагалі ми прославляємо Україну, робимо добрі справи".
   

  Попередній матеріал
  Самозахистом на відкритті суду назвав розстріл молоді на острові Утойя Брейвік
  Наступний матеріал
  Військовим злочином визнав Європейський суд з прав людини розстріл військовополонених у Катині
  Теги: