100 малюнків від 20 жертв домашнього насильства презентували у столичному центрі роботи з жінками

  Сто малюнків від двох десятків жертв домашнього насильства презентували у столичному центрі роботи з жінками. Усі вони тривалий час потерпали від образ у сім`ї, а нині пройшли курс арт-терапії - психологи навчали жінок переносити почуття на папір.

  За перші шість місяців в Україні зафіксовано понад 83 тисячі звернень з питань насильства в сім`ї. Понад 90% жертв - жінки. Найчастіше вони потерпають від знущань, побоїв та психологічного тиску з боку власних чоловіків або старших синів.

  Юлія Січкар, відвідувачка курсу арт-терапії: "В мене в той час були дуже погані відносини в сім`ї. Насильство, можна сказать, було майже кожного дня - випивка, спиртні алкогольні напої. Коли я попала на цей проект, я заспокоїлася, нашла отдушину".

  Геннадій Мустафаєв, психолог: "В нашому менталітеті не прийнято виносити сміття з ізби. Але це дуже негативна ситуація. Тому що, уявіть, якби ми не виносили сміття з наших помешкань - наші б помешкання перетворилися б на смітники. Те саме відбувається в наших головах".

  Попередній матеріал
  Вітчизняні паралімпійці здобули 16 золото
  Наступний матеріал
  Тисячі пасажирів не змогли сьогодні вилетіти з німецьких аеропортів через страйк бортпровідників [відео]
  Теги: