100.000 грн. компенсації отримають родичі загиблих унаслідок негоди

  100 тисяч гривень компенсації отримають родичі загиблих унаслідок негоди, що вирувала минулого тижня у Західних областях. За останніми даними, стихія забрала життя вже 22-ох осіб.

  Крім того, родини, чиї оселі зруйнувала висока вода, у найближчі дні отримають по 5 тисяч гривень так званих авансових компенсацій. Це гроші на перший час, щоби люди могли оплатити оренду житла, і мали кошти на одяг та харчі. Двічі меншу суму отримають ті, чиї будинки вода лише пошкодила, і по тисячі гривень виділять тим, хто втртив під водою городину, посіви та худобу. Такі суми були затверджені на  сьогоднішньому засіданні Кабінету Міністрів.

  І надалі урядовці продовжать оцінювати збитки, щоби у повній мірі покрити усі втрати потерпілих. Прем"єрка також повідомила: Кабмін  виділив 1 мільярд гривень на ремонт зруйнованих доріг та дамб. За попередніми підрахунками, для того, щоби повністю ліквідувати наслідки негоди, та компенсувати людям втрачене, потрібно близько 4 мільярдів гривень. Це майже вп"ятнадцятеро більше, ніж зараз є у резервному фонді Кабінету Міністрів. Тому Юлія Тимошенко ініціює позачергове засідання Верховної Ради вже цього четверга.

  Після засідання уряду Юлія Тимошенко вирушила до Вінницької області, яка теж постраждала від поводку. Крім збитків простих людей, прем"єрка таком оцінить ситуацію на дамбі Дністровської ГЕС.

  Попередній матеріал
  Перші українські олімпійці вже прибули до Пекіна
  Наступний матеріал
  Через стрілянину в Севастополі українське МЗС передало Москві ноту протесту
  Теги:
  Loading...