Через стрілянину в Севастополі українське МЗС передало Москві ноту протесту

  Через стрілянину в Севастополі українське МЗС передало Москві ноту протесту.

  Вітчизняне зовнішньополітичне відомство стурбоване, що російська сторона порушила законодавство під час святкування Дня Воєнно-Морського флоту. Урочистості до дня російського ВМФ відбувалися в неділю. Військові стріляли холостими у повітря з  кораблів та бетеерів. МЗС попереджало російський флот, що така форма святкування суперечить українським законам. Тому заступник міністра закордонних справ Юрій Костенко зустрівся з представником російського посольства і вручив йому ноту. Київ наголошує, російська сторона взяла на себе обов`язок поважати суверенітет України і дотримуватися її законодавства.

  Також українське МЗС відреагувало на емоції Москви після депортації депутата Костянтина Затуліна. Нагадаємо, що раніше МЗС Росії висловило гостру критику з приводу заборони на в`їзд для депутата і закликало Київ відмовитися від практики "застосування" "чорних списків".
  Щодо невдоволення Москви прийомом голови Російської православної церкви Алексія II, МЗС України запевняє: усі деталі програми та перебування патріарха були чітко узгоджені та витримані. Раніше МЗС Росії заявило, що "заходи з нагоди 1020-ліття Хрещення Русі проходять у Києві проходять за неповажного ставлення до керівництва Російської православної церкви, почуттів мільйонів православних вірних Росії та України".

  Попередній матеріал
  100.000 грн. компенсації отримають родичі загиблих унаслідок негоди
  Наступний матеріал
  Через масові підпали авто столична міліція запроваджує спеціальні патрулювання
  Теги:
  Loading...