'Ігри героїв' Фото із відкритих джерел

Київ готується прийняти "Ігри героїв"

24 грудня (о 14:00) у столичному Палаці Спорту пройдуть всеукраїнські кроcфіт-змагання для поранених воїнів АТО та людей з інвалідністю. Вхід вільний

У турнірі братимуть участь майже 50 спортсменів з різних областей України. Це ветерани та інваліди АТО, а також цивільні особи з інвалідністю. Попередні етапи змагань вже відбулися у Києві, Харкові, Дніпрі, Миколаєві та Львові.

Учасники змагань прагнуть своїм особистим прикладом показати іншим людям з інвалідністю, що їм під силу повернутися до повноцінного життя. Про це в ефірі "5 каналу" розповіли Євген Коваль (продюсер проекту "Ігри героїв") та Володимир Ковальський (учасник змагань).

"Ви зможете побачити хлопців, які не зламалися духом, які ставлять перед собою цілі і йдуть вперед. Це зможе вас підкорити і дасть вам сили для подальшої боротьби з перепонами. Приходьте, ви не пожалієте", – сказав продюсер проекту "Ігри героїв".

"Якщо ти знаєш, що тобі щось потрібно, якщо є сила волі, то все це можна подолати. Найголовніше – не треба занепадати духом. Треба ставити собі мету і до неї йти", – стверджує учасник змагань та колишній боєць АТО Володимир Ковальський.

Нагадаємо, 30 жовтня цього року українські бійці-учасники АТО, які пройшли курс реабілітації після поранень – Вадим Свириденко, Вадим Мазніченко, Дмитро Фесенко і Павло Степанов – успішно подолали 10-кілометрову дистанцію 41-го Марафону Морської піхоти США.

Попередній матеріал
МЗС: Серед жертв Берлінської трагедії може бути двоє українців
Наступний матеріал
Кожному українцю націоналізація "Приватбанку" коштуватиме 3 тис. гривень – НБУ

У Києві відбудуться "Ігри Героїв" – всеукраїнські змагання з кросфіту серед параспортсменів-ветеранів АТО

"Ігри героїв": У Львові помірялися силами ветерани АТО

У Дніпрі відбулися "Ігри героїв"

"Ігри Героїв": у Харкові відбулись змагання з кроссфіту між ветеранами АТО