5 канал

У Дніпрі відбулися "Ігри героїв"

Треті "Ігри героїв" влаштували у Дніпрі. На змагання прибули 23-є учасників, які пересуваються на візках. Серед них - і семеро ветеранів бойових дій

Тренери і організатори змагань запевняють, що учасники тренувалися кілька місяців і показали неймовірні результати. Попередні етапи "Ігор героїв" уже приймали Київ та Харків.

Вперше бере участь в "Іграх героїв" 23-річний Руслан Борисов. Його особисте досягнення – кілька метрів підйому на канаті. Розповідає – ще два місяці тому він і цього не міг зробити. До інвалідного візка хлопець прикутий від літа 2014 року. Тоді, у травні, він із іншими волонтерами вивозив з окупованої бойовиками території - дітей та немічних. Неозброєну колонну розстріляли терористи.

"Операція всі які можливі вже зроблені. Лишилася тільки реабілітація", - говорить Руслан Борисов.

Інвалідність - не перешкоджає займатися спортом і 22-літньому колишньому розвіднику Юрію Дмитренку. Він вирушив у зону бойових дій ще на початку Антитерористичної операції. А півроку тому - втратив ногу, підірвавшись на ворожій розтяжці поблизу Гнутового на Донеччині.  

В "Іграх героїв" взяли участь 23-є візочників з усієї України. Семеро із них - ветерани бойових дій. Тренувалися по кілька місяців, змагалися у двох командах.

"Вони зробили неможливе за дуже короткий період часу, ви бачили їх ентузіазм, як горіли їх очі, як публіка реагувала на їхні рекорди. Я вважаю, що п'ять метрів канат не кожна здорова людина може побороти", - зазначив тренер Юрій Юрченко.

У листопаді наступні "Ігри героїв" вже запланували у Миколаєві і Львові.

Наталія Світлова, Андрій Ковбаса, Дніпро, "5 канал".

Попередній матеріал
Внаслідок землетрусу в Італії поранені десятки людей
Наступний матеріал
На кінофестивалі "Молодість" оголосили переможців
Loading...

"Ігри Героїв": у Харкові відбулись змагання з кроссфіту між ветеранами АТО

"Ігри Героїв": Змагання з кроссфіту між ветеранами АТО

Ветерани АТО взяли участь у змаганнях "Ігри Героїв"