Збірна України з пожежно-прикладного спорту - у п'ятірці найкращих команд Європи

  Збірна України з пожежно-прикладного спорту 9 вересня повернулася зі щорічних міжнародних змагань, які цього разу проходили в Алматі (Казахстан). Хлопці привезли на батьківщину золоту й 4 срібних медалі та зайняли 4-те загальнокомандне місце з-поміж 14 країн-учасниць.

  Про це повідомляє прес-служба ДСНС.

  Як повідомляється, команда України з першого дня змагань розпочала спортивну боротьбу з учасниками з інших країн. Суперники мали гарну фізичну підготовку, але українська збірна навіть і не думала здавати позиції. До того ж команда відчувала підтримку кожного українця, а всі дні змагань збірну підтримував і директор Департаменту реагування на надзвичайні ситуації ДСНС України Григорій Марченко, який прибув до Алмати у складі української делегації. Тож вже в першому конкурсному змаганні -  підйом по штурмовій драбині – команда посіла почесне третє місце у загальнокомандній турнірній таблиці.

  Другий день чемпіонату розпочався із подолання 100-метрової полоси з перешкодами. Зіркою цього дня був саме український спортсмен Сергій Присяженко, який  під час конкурсу обігнав навіть лідерів – Збірну Білорусії та Чехії -  та виборов золоту медаль для України. Саме ця нагорода й допомогла хлопцямпосісти 3  командне місце у змаганні.

  Ця новина додала впевненості команді і цього ж дня у пожежній естафеті українська збірна посіла 2 командне місце.

  На третій день змагань учасники змагалися у бойовому розгортанні. Цього ж дня стали відомі й результати  Чемпіонату - збірна України увійшла до п’ятірки лідерів та посіла почесне 4-те місце.

  Хлопці задоволені результатом, адже мали змогу позмагатися з дійсно гідними суперниками і боротьба була запеклою. Це, водночас, додавало стимулу не «здавати» позицій та під час кожного змагання працювати якомога інтенсивніше.

  "Четверте місце – гарний стимул працювати ще продуктивніше та наполегливіше. Адже на практиці перевірено: перші місця дають змогу команді розслабитися та тренуватися менш інтенсивно. А ми отримали чудовий стимул на наступних змаганнях показати ще кращий результат. Тож попереду на команду очікуєпідготовка до наступних змагань",  - зазначив головний тренер збірної Олександр Тарасов.

  Нагадаємо, X Чемпіонат світу з пожежно- рятувального (прикладного) спорту «Алмати – 2014» проходив з 4 по 9 вересня 2014 року. Змагання щорічно проводяться з метою популяризації професії пожежного та рятувальника, пожежно-прикладного спорту серед молоді, вдосконалення професійної майстерності рятувальників. Серед учасників цьогорічних змагань  - більше 300 спортсменів з 14 країн світу - Азербайджану, Білорусії, Болгарії, Латвії, Монголії, Казахстану, Кореї, України, Словакії, Німеччини, Польщі, Туреччини, Росії та Чехії.

  Попередній матеріал
  МЗС: миру на Донбасі можна досягти виключно шляхом діалогу з Путіним
  Наступний матеріал
  Херсонці масово записуються до загонів оборони області