Фінляндія-Україна
Фінляндія-Україна football.ua

Збірна України з футболу перемогла фінів у відборі на Чемпіонат світу

Наша збірна зберігає хороші шанси на потрапляння на мундіаль за два тури до кінця відбіркового турніру

Збірна України у матчі 6 туру відбіркового турніру до Чемпіонату світу перемогла збірну Фінляндії з раxунком 2:1. Гра пройшла у місті Гельсінкі.

Вже на 4 хвилині український нападник "Вест Гема" Андрій Ярмоленко вразив фінську публіку, забивши з "неробочої" правої ноги з-за меж штрафного майданчику.

На 29 хвилині форвард англійського "Норвіча" Теему Пуккі скористався помилкою українських захисників після кутового і зрівняв рахунок.

Але вже за 5 хвилин нападник португальської "Бенфіки" Роман Яремчук був найспритнішим у штрафному майданчику фінів і встановив підсумковий рахунок.

Далі команди обмінювалися небезпечними моментами, але більше голів вболівальники не побачили. Останні хвилини вже традиційно для нашої збірної вийшли "валідольними" для вболівальників.

За підсумками 6 турів Україна здобула 8 очок, ця перемога стала першою у відборі. Найімовірніше, у наступних двох поєдинку між Україною та Боснією та Герцеговиною вирішиться доля другого місця, яке дає право грати у плей-офф за право виступати на Чемпіонаті світу-2022.

Турнірне становище
Турнірне становищеФото із відкритих джерел

Наступну гру українська збірна проведе 12 жовтня у Львові, де прийматиме боснійців.

Як повідомляв 5.UA, для матчу Україна-Боснія та Герцеговина запровадили додаткові обмеження – вболівальники мають надати ПЛР-тест або сертифікат вакцинації.

У Сінгапурі на вулиці міста запустили роботів-поліцейських
Кожен має відповідати за свої вчинки – українці пікетували квартиру Зеленського в Лондоні через офшорний скандал

Вакцина або ПЛР-тест: для відвідування матчу збірної у Львові встановили обмеження