З Лондону до Києва повернулись українські олімпійці [відео]

  Українські олімпійці повернулися додому. З Лондона до київського аеропорту Бориспіль прилетіли, зокрема, золоті призери Олімпіади Олексій Торохтій, Олександр Усик та Василь Ломаченко.

  Срібну медаль привіз на Батьківщину Денис Беринчик. Бронзові нагороди - Тарас Шелестюк і Олександр Гвоздик. Зустрічали спортсменів близько ста людей. Серед них і представники влади: віце-прем`єр Сергій Тігіпко та міністр освіти і науки, молоді та спорту Дмитро Табачник, президент Національного олімпійського комітету Сергій Бубка. 

  Сергій Бубка, президент Національного олімпійського комітету: "Ці ігри були дуже складними для всіх нас, але ми дуже задоволені, що 20 медалей наші герої привезли і прославили нашу державу".

  Олексій Торохтій, олімпійський чемпіон з важкої атлетики: "Я хочу поблагодарить ту землю, на которой я родился и тот народ, за который я выступаю и который меня поддерживает. И тот флаг, и ту страну. Знаете, если каждый будет немножко больше патриотом и гордиться своей страной, я думаю, все будет хорошо". 

  Попередній матеріал
  8 сотень львівських багатоповерхівок залишились без гарячої води [відео]
  Наступний матеріал
  Британське подружжя виграло 190 млн. євро у лотерею
  Теги: