Євро-2012: Київ та Львів можуть потрапити до "червоної" зони ризику

  Останнє попередження Львову та українському керівництву. Через затримки з фінансуванням будівництва, київський та львівський стадіони можуть потрапити до червоної зони ризику. Про такі висновки візиту до України делегації УЄФА повідомив директор турніру "Євро-2012 в Україні" Маркіян Лубківський.

  Маркіян Лубківський, директор турніру УЄФА "Євро-2012 в Україні": "Викликають занепокоєння часті затримки фінансування з проектів, що загалом гальмує процес зведенння об`єктів. Якщо фінансування не стане системним і безперебійним, і, зокрема, не будуть усунуті численні бюрократичні перепони - київські та львіські проекти знову можуть повернутися у зону найивщого ризику. (...) Ситуація у Львові є найскалднішою. Якщо ближчими днями не буде усунуто непорозуміння між замовником та генпідрядником, що буде підтверджено документально, своєчасна реалізація цього проекту стане неможливою".

  4-5 лютого в Україні очікують на візит президента УЄФА Мішеля Платіні. Він відвідає Донецьк, Львів та Харків, де огляне будмайданчики стадіонів та аеропортів. А вже сьомого лютого у Варшаві відбудеться церемонія жеребкування відбіркового етапу ЄВРО-2012.

  Попередній матеріал
  40 світовий економічний форум стартував у Давосі
  Наступний матеріал
  У Львові не виплачують допомогу при народженні дитини
  Теги: